Yörük Çadırı Fiyatları

Yörük Çadırı Fiyatları

Osmanlı tarzına sahip kullanışlı ve kaliteli kıl çadır üretiminde öne çıkan firmamız, geniş ürün yelpazesi içinde yer alan Yörük çadırı fiyatları konusunda da müşteri memnuniyeti sağlamaktadır. Geniş bir kullanım alanı bulunan Yörük çadırları, günümüzde daha çok restoran ve kafe gibi işletmelerde tercih edilmektedir. Ancak isteğe bağlı olarak düğün salonu niyetine de organizasyon ve etkinliklerin yapıldığı alanlarda da Yörük çadırı kullanımı mümkün olmaktadır.

Türk göçebe boylarının asırlar boyunca kullandıkları kıl çadırlar, günümüzde yeniden popülerlik kazanmıştır. Kazak çadırı fiyatları bakımından piyasadaki beklentileri karşılamayı başaran firmamız, geniş ürün yelpazesi içinde her türlü kullanıma özel olan kıl çadırları en uygun fiyat seçenekleriyle sunmaya devam etmektedir.

Yörük Çadırı Özellikleri Nelerdir?

Birbirinden farklı alanlarda kullanım imkanı bulunan Yörük çadırı, konforlu ve sağlıklı bir iç mekan oluşturulmasını sağlamaktadır. Maliyet bakımından karşılanabilir seviyelerde olan kıl çadır özellikleri şunlardan oluşmaktadır:

  • Yağmur ve kar suyu ile rüzgar geçirmeyen özel kumaş teknolojisine sahiptir.
  • Gerçek keçi kılından imal edildiği için haşereleri ve zararlı canlıları uzak tutar.
  • Sıcak havalarda içerisini serin tutan, soğuk havalarda da içerisini sıcak tutan iklimlendirme özelliğine sahiptir.
  • Kumaşı uzun ömürlü ve mevsimsel koşullara karşı dayanıklıdır.
  • İç mekanda konforlu ve sağlıklı bir atmosfer oluşmasına yardımcıdır.
  • Rutubet tutmaz.
  • Ses ve gürültü izolasyonu konusunda başarılıdır.

Görüldüğü üzere kıl çadır kumaşı özellikleri sayesinde bu mekanlar pek çok farklı işlevde kullanılabilmektedir. Ülkemizde özellikle son dönemde restoran ve kafelerde kıl çadır yapısı tercih edilmektedir.

Her Bütçeye Uygun Yörük Çadırları

Kurulduğu günden bu yana müşteri memnuniyetine büyük önem veren firmamız, geniş ürün yelpazesi içinde her bütçeye hitap edecek kıl çadır modellerini satışa sunmaktadır. Bunlar arasında yer alan Yörük çadırları da konforlu ve dayanıklı olması sebebiyle tercih edilmektedir. Uzun yıllar boyunca masrafsız bir şekilde kullanım avantajı sunan kıl çadırlara tek tıkla ulaşmak için firmamızın kurumsal internet sitesini ziyaret edebilirsiniz. Aradığınız Yörük çadırı fiyatları konusunda detaylı bilgilere göz atabilirsiniz.


Bize Whatsapp'tan Ulaşın
Hemen Arayın

OTANTİK KIL ÇADIR | Telefon: 0541 425 03 62 / 0544 694 7 802 - Adres: Durasıllı Mah. Durasıllı Sk. No:15 Denizli-Aydın Karayolu Üzeri, Nazilli/Aydın