Mersin Kıl Çadır

Mersin Kıl Çadır

Son dönemde restoran ve kafe gibi ticari işletmeler başta olmak üzere pek çok alanda geniş bir kullanım alanına sahip olan kıl çadırlar, Mersin kıl çadır firmamızın kaliteli üretimiyle imal edilmektedir. Keçi kılından kumaş elde edilmesini sağlayan son teknoloji donanıma sahip makineleri bünyesinde barındıran firmamız, kurulduğu günden bu yana kıl çadır imalat sektörünün en popüler markalarından biri haline gelmeyi başarmıştır.

Kurumsal hizmet kalitesine büyük önem veren firmamız, her türlü işletme ihtiyacına yönelik model, renk ve ebatlarda kıl çadır üretimi gerçekleştirmektedir. Özellikle Yörük çadırı arayışında olan işletmeler için farklı konseptlere sahip otantik çadırları piyasaya süren firmamız, bu alanda Türkiye’nin dört bir yanından yoğun ilgi görmeye devam etmektedir. Düğün salonu ve etkinlik merkezleri için de kıl çadır konseptli iç mekanlar gönül rahatlığı ile tercih edilebilmektedir.

Konforlu ve Rahat İç Mekan

Birinci kalite keçi kılı kullanılarak üretilen kıl çadır modellerinde pek çok avanta bulunmaktadır. Müşteri memnuniyetini odak noktasına alan firmamızda her türlü işletme ihtiyaçlarına yönelik problemsiz bir şekilde kullanılabilecek pratik kıl çadırlar üretilmektedir. Gerçek keçi kılından üretilen bu çadırlarda konforlu ve rahat iç mekan atmosferi elde etmek oldukça basittir.

Siz de işletmenizin ticari ihtiyaçlarını karşılamak için oba kıl çadır modelleri arasından beklentilerinize uygun olan tasarımları tercih etmek istiyorsanız, firmamızın kurumsal internet sitesi üzerinden bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir. Sıcak günlerde içerisini serin tutan, soğuk günlerdeyse içerisini sıcak tutma özelliğine sahip olan kıl çadırlar ile işletmenizin müşterilerine konforlu ve ferah bir atmosfer sunabilirsiniz.

Uygun Fiyatlı Mersin Kıl Çadır Modelleri

Sektörde uzun yıllar boyunca hizmet veren firmamız, her bütçeye uygun fiyat seçenekleri sunmasıyla da sektörde adından sık sık söz ettirmeye devam etmektedir. Türkiye’nin her bölgesine kaliteli hizmet götüren firmamızda Yörük çadırı fiyatları denildiğinde bütçe dostu fiyat politikası akla gelmektedir. Başka bir yerde bulamayacağınız kalitedeki kıl çadır modellerini en uygun fiyat avantajlarından yararlanarak satın almak istiyorsanız, siz de müşteri memnuniyeti odaklı Mersin kıl çadır firmamızı tercih edebilirsiniz.


Bize Whatsapp'tan Ulaşın
Hemen Arayın

OTANTİK KIL ÇADIR | Telefon: 0541 425 03 62 / 0544 694 7 802 - Adres: Durasıllı Mah. Durasıllı Sk. No:15 Denizli-Aydın Karayolu Üzeri, Nazilli/Aydın